4H-töitä tarjolla!

30.9.2021

Multian 4H-yhdistys etsii TOIMINNANOHJAAJAA huolehtimaan yhdistyksemme kerhotoiminnasta, kehittämään yhdistyksen kesällä käynnistynyttä kierrätystoritoimintaa  sekä ylipäätään osallistumaan kaikkeen muuhunkin tekemiseemme! Työsuhde on osa-aikainen (65% työajalla) ja määräaikainen. 


Jos olet reipas, työtä pelkäämätön ja  oma-aloitteinen, pidät haasteista, tulet toimeen erilaisten ihmisten kanssa ja olet vieläpä oikeutettu 100% palkkatukeen,  otapa pikimmiten yhteyttä toiminnanjohtajaamme Henna Lillukkaan sähköpostilla multia@4h.fi, tai tiistaista 5.10. alkaen puhelimitse nroon 040 1790 231.


Lisäksi tarvitsemme työntekijän kierrätystorillemme esim. työkokeilun tai kuntouttavan työtoiminnan muodossa. Työ on mukavaa ja vaihtelevaa asiakaspalvelutyötä hyvin ohjattuna ja ohjeistettuna. Työajat voimme sopia Sinun tilanteesi mukaan. Kysypä tästäkin lisää Hennalta!


Molemmat tehtävät täytetään heti sopivan tekijän löydyttyä, joten hopiloikkaa ilmoittamaan itsestäsi!